21 lipca 2024

Wszystko o opiniach Google

2 min read

Opinie Google to recenzje konsumentów publikowane w wizytówce Google. Użytkownicy tejże wyszukiwarki mają możliwość oceniania, czy też proponowanych przez nią usług lub produktów. Badania aktualne pokazują, że konsumenci korzystają coraz chętniej z tej właśnie możliwości.

Na opinie Google pozwala Google Moja Firma. Jest to usługa, która jest dostępna dla właściciel firm oraz przeróżnego rodzaju biznesów. Wizytówka Google to świetny, a do tego bezpłatny całkowicie sposób na promocję lokalną firm w Mapach Google. Temat jest niesamowicie ciekawy.

Opinie Google https://kup-komentarze.pl/produkt/opinie-google-3/ są wyrażone w formie przyznawanych przez użytkowników tejże wyszukiwarki, komentarzy oraz także gwiazdek. Na dodane do wizytówki opinie, właściciel firmy odpowiadać może i je swobodnie komentować. W taki sposób wysyła sygnał, że się nie boi krytyki oraz że mu zależy na zadowoleniu swoich klientów.

A czy wiesz dlaczego opinie w Google są takie ważne dla przedsiębiorców? Różnego rodzaju badania, które zostały przeprowadzone na konsumentach wykazały, że większość ludzi ufa recenzjom internetowym. Podobnie zresztą jak rekomendacjom osobistym od rodziny i przyjaciół. Zaznaczmy także, że siedemdziesiąt procent klientów decyduje się na zakup pod wpływem opinii pozytywnych o produkcie lub też usłudze.

Podsumowując ten temat – opinie pozytywne są naprawdę bardzo ważne. Mają one wpływ realny na decyzje zakupowe bardzo, ale to bardzo wielu klientów. Jako przedsiębiorcy dokonajmy wszelkich starań, aby były one w większości pozytywne.