20 maja 2024

Budowa strony www

2 min read

Strony WWW teraz są głównym urządzeniem spółek funkcjonujących na rynku w ciekawych dziedzinach. Nie jedynie dają ponieważ danych o artykułach przedsiębiorcy, ale również mogą spełniać rolę sklepu, bloga, czatu lub stanowić urządzenie bankowości internetowej. By strona stosowana do zarządzania działalności gospodarczej mogła w sposób odpowiedni realizować własne role, winna zostać zrobiona poprzez specjalistę. Umowa o tworzenie strony internetowej jest natomiast dosyć skomplikowanym również trudnym zadaniem. Obowiązkowo zatem trzeba wiedzieć, jak wygląda budowa strony www.

Budowa strony www

Gdy uświadomisz sobie główne sprawy, nadchodzi pora na określenie priorytetów również planów połączonych z samą stroną internetową. To ułatwi Ci dobrze ustalić dalsze etapy, natomiast przede wszystkim stwierdzić czemu witryna www ma służyć oraz jakie użyteczności mieć. Tu także musisz zastanowić się nad poziomem jej rozbudowania — może to być prosty one page przedstawiający najistotniejsze dane o Twojej spółce czy większa sieć z rozszerzonymi zakładkami, możliwym blogiem, opcją robienia zakupów, propozycją zapisywania itp.

Budowa strony www – dobra nawigacja

Prosta nawigacja po serwisie www to zasada sukcesu. Takie składniki, jak: specjalne poprzeczne menu, logo z przekierowaniem na stronę podstawową, najistotniejsze zakładki w stopce na dole strony czy przyciski C2A w zakładkach – podniosą ilość konwersji poprzez skrócenie drogi do jej zrobienia. Adres mailowy i numer telefonu zlokalizuj w górnej również dolnej stopce (obowiązkowo w formie tekstu). Kontakt do Ciebie to najistotniejsza cecha wizytówki www, więc musi być on dostępny z dowolnego miejsca serwisu.