25 kwietnia 2024

Jak zrobić trwały makijaż na imprezę?

1 min read

Jeśli masz przed sobą imprezę, długotrwały makijaż jest koniecznością. Dzięki niemu będziesz wyglądać ładnie i czuć się pewnie przez całą noc.

Mamy przyjemność zaproponować Ci kilka prostych kroków, jak osiągnąć długotrwały makijaż na imprezę:

Najpierw nałóż na powieki podkład pod cienie do powiek, a następnie zagruntuj rzęsy tuszem. Dzięki temu makijaż oczu pozostanie na swoim miejscu przez całą noc.

1. Nałóż swój podkład i korektor i dobrze wymieszaj je w okolicy szyi.

2. Następnie, kolistymi ruchami nałóż róż na policzki i wymieszaj go na zewnątrz, dzięki temu uzyskasz naturalnie wyglądający blask.

3. Aby uzyskać ładny odcień bez plam i suchych plam, nałóż na usta bejcę lub balsam do ust, który podkreśli ich ogólny wygląd i sprawi, że będą wyglądały na pełniejsze.

4. Aby Twoja twarz była nieskazitelna, lekko oprósz ją pudrem, używając dużego puszystego pędzla lub pędzla do twarzy, aby osadzić wszystkie pozostałe produkty na skórze i zapobiec ich rozmazywaniu się w ciągu dnia/nocy, gdy się spocisz lub często dotykasz twarzy.

5. Kontynuuj wykończenie makijażu, nakładając tusz na rzęsy (upewnij się, że nie zlepiasz ich razem), a następnie użyj kredki do brwi lub cienia do powiek. Więcej na selectiver.pl