20 maja 2024

Najlepsze sposoby związywania włosów

1 min read

Bez względu na to, jakie masz włosy, istnieje tak wiele sposobów, aby je związać i utrzymać w ryzach, gdy pogoda jest gorąca. Czasami nie potrzebujesz wielu wymyślnych produktów czy skomplikowanych narzędzi, wystarczy kilka staromodnych sztuczek!

 

Po pierwsze, zacznij od czystych i suchych włosów. Jeśli umyjesz je poprzedniego wieczoru, będziesz miała czas na wysuszenie ich rano, co znacznie ułatwi Ci stylizację. Zaopatrz się w dobrą gumkę – taką, która nie wbija się w głowę i nie łamie się – i luźno zbierz wszystkie włosy na czubku głowy. Następnie pozwól niektórym pasmom opaść z przodu i upnij je wsuwkami, okręcając je wokół siebie, aby nadać im nieco objętości z przodu.

Uważam, że ta fryzura wygląda najlepiej z opaską, która nie jest zbyt gruba ani ciasna. W zależności od tego, jak gruby ma być Twój koński ogon, upewnij się, że skręciłaś włosy wystarczająco dużo razy, aby upewnić się, że nie będą zbyt cienkie po związaniu. Możesz również użyć zwykłej opaski, aby uzyskać efekt niskiego koka, jeżeli to Ci odpowiada – pamiętaj tylko, aby pozostawić odpowiednią długość włosów zwisających w dół, aby nie były zbyt cienkie. Więcej porad dotyczących stylu przeczytasz na bravenetic.pl.