17 czerwca 2024

Twoje włosy – grzywka czy bez grzywki?

1 min read

Włosy mają to do siebie, że są. To centrum uwagi, centralny punkt twojej twarzy. Może zrobić lub złamać swój wygląd i całkowicie zmienić swoją osobowość.

 

Nie jest to również łatwa decyzja, ponieważ istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę – cięcie, rodzaj i długość włosów, ile czasu jesteś gotowa poświęcić na stylizację każdego ranka… Jednak gdy już podejmiesz decyzję, najprawdopodobniej będziesz się jej trzymać przez dłuższy czas.

 

Od lat wiele gwiazd nosi grzywkę – i zawsze wygląda ona niesamowicie. Niektórzy mogą uważać, że nie pasują one do nich lub że są zbyt młodzi na taką fryzurę – ale uwierz nam, jeżeli zaczynasz siwieć i jesteś zmęczona swoimi długimi włosami, grzywka może być właśnie tym, czego potrzebujesz! Jeśli chcesz spróbować, oto nasze porady i wskazówki, które pomogą Ci uzyskać taki wygląd:

 

First things first: porozmawiaj z fryzjerem o tym, jaki rodzaj grzywki będzie najlepiej pasował do Twojej twarzy. Na przykład, gruba grzywka może nie pasować do okrągłego kształtu twarzy. Pamiętaj, że grzywka ma podkreślać Twoje rysy twarzy – ważne jest więc, abyś wybrała tę, która zrobi to dla Ciebie!