20 maja 2024

Urządzenia Wipcool i ich zalety

1 min read

Wipcool we własnej propozycji ma trzy rodzaje myjek ciśnieniowych i jedno narzędzie z funkcją parownicy. Od lipca 2020 roku narzędzia są dostępne na Naszym rynku. Jest to kolejna kolekcja narzędzi przeznaczona dla instalatorów z dziedziny HVAC. Narzędzia otoczone są 2 letnią gwarancją. Firma Wipcool zdobywa jeszcze większą popularność pośród instalatorów oraz pozostałych ekspertów z dziedziny HVAC. Charakteryzuje ją duża efektywność artykułów do oczyszczania klimatyzacji, innowacyjny wygląd oraz użyteczność, jakie realizują wymagania niezwykle wymagających specjalistów.

Specjalistyczna spółka

Utworzona w 2011 roku spółka Wipcool stała się prowadzącym w branży pomp do usuwania kondensatu. Owa marka specjalizuje się w tworzeniu, produkcji oraz sprzedaży pomp do prowadzenia skroplin, pompach oleju chłodniczego, pompach do oczyszczania wentylacji, pompach próżniowych oraz urządzeniach do naprawy chłodnictwa, jakie są wszechstronnie wykorzystywane w dziedzinie HVAC.

Wysokiej klasy narzędzia

Nowy rodzaj produktywnej pompki skroplin WIPCOOL do usuwania skroplin z klimatyzacji, dzięki małym wymiarom, zbitej (zwartej) ściance może być chętnie wykorzystywany do wszelkich typów systemów wentylacji. System WIPCOOL, łatwy w instalacji oraz pielęgnacji, może sprostać niezwykle trudnym warunkom pracy. Rozwiązania rodzajów wytwarzanych poprzez WIPCOOL zdecydowanie różnią się od standardowych, co pozwoli na ich wszechstronne wykorzystanie w domowych jednostkach naściennych, podsufitowych, kanałowych i komercyjnych narzędziach chłodniczych.